KOZMETIKAI LÉZERKEZELÉSEK
Nightlase® – A jobb alvásért
Nightlase® – horkolás és alvási apnoé elleni kezelés
Egyszerű és fájdalommentes megoldás
- Non-invazív módszer
- Javítja az alvásminőségét
- Bármely orvos vagy fogorvos által rendkívül könnyen elvégezhető
- Enyhíti a horkolás és az alvási apnoé káros következményeit
- Biztonságos és páciensbarát eljárás
Milyen jellegű kezelés a Nightlase® horkolás és alvási apnoé elleni kezelés?
Biztonságos eljárás a jobb alvásminőségért
A Nightlase® kezelés egy szabadalmasított, gyors, non-invazív, kíméletes eljárás, amely jelentősen javítja a páciens alvásminőségét. A NightLase® terápia során alkalmazott felszíni Er:YAG lézerfény energiája csökkenti az alvási apnoé tüneteit és mérsékeli a horkolás intenzitását. A beavatkozás altatást, érzéstelenítést nem igényel.
Hogyan működik a Nightlase® kezelés?
Télen-nyáron végezhető a kezelés a Fotona technológiának köszönhetően!
A NightLase® terápia során a lézersugár felmelegíti a torok és a lágy szájpad szöveteit, amelyek a beavatkozás hatására feszesebbé válnak, ennek következményeként pedig csillapodik a horkolás intenzitása, illetve csökkennek az alvási apnoé káros következményei.
A Nightlase® eljárás két egyszerű lépésben történik:
1. lépés: A MŰTÉTI TERÜLET ELŐKÉSZÍTÉSE
A lézersugár előmelegíti a szöveteket.
2. lépés: SZÖVETEK ÖSSZEHÚZÁSA LÉZERREL
A lézer összehúzza a szöveteket az érintett területen.
Kíméletes és hatékony eljárás
A teljes NightLase® terápia három különálló, ismételt kezelésből áll, amelyeket egy hat hetes perióduson belül ajánlott elvégezni. A végső, javult állapot a kutatási eredmények szerint akár egy évig is fennmaradhat. Amennyiben a beteg vagy hozzátartozói a tünetek ismételt rosszabbodását tapasztalják, újabb kezelési ciklus végezhető.
Miért tökéletesek az SP Dynamis berendezés a Nightlase® kezelések elvégzésére?
A Fotona lézerrendszerei, mint például a LightWalker és a Dynamis, a hatékony, mégis kíméletes Er:YAG modalitást alkalmazzák, amely képes az egyes lézerimpulzusok hosszának optimalizálására. Ebben az üzemmódban a hőenergia anélkül hatol be a felsőbb szöveti rétegbe, hogy károsítaná azt, vagy nemkívánatos mellékhatást idézne elő. Az eljárás kellően kíméletes, így a szájüregben lévő érzékeny bőrfelületen is használható; ugyanakkor elég erőteljes ahhoz, hogy klinikai kezelésekhez is megfelelően hatékony hőtermelést biztosítson.